1997 yılından beri İnşaat sektörünün deneyimli,güvenilir ve yenilikçi kuruluşlarından biri olan Çolakoğlu inşaat,kurulduğu günden bu yana inşa ettiği konut ve ticari yapılarla Bayrampaşa’da hayatınızın her alanında gururla yer almaktadır.

Çolakoğlu İnşaat; 1997 yılından bu yana anahtar teslim işlerde başarısını kanıtlamış ve Bayrampaşa’nın gurur kaynağı firmalarından birisi olmuştur. Değişen Bayrampaşa’nın ihtiyaçlarını belirliyoruz ve ona uygun yapılar gerçekleştiriyoruz.

Sağlam Yapılar

Konutta aranan en önemli özellik binanın sağlamlığıdır. Ülkemiz Deprem kuşağında olan bir ülkedir ve Bu konuda çok acılar çektik. Biz Biliyoruz ki Konutta aranan en önemli özellik binanın sağlamlığı ve depreme dayanıklılığıdır.  Biz Depreme dayanıklı, uygun binalar yapıyoruz.

Önce Güven

Çolakoğlu İnşaat, “ÖNCE GÜVEN” felsefesini ilke edinmiş ve buna uygun kalitede konut ve ticari yapılarda kalitesi ile ön plana çıkmayı vizyon olarak benimsemiştir.

Düşlediğiniz Yaşam Alanları

İyi Yaşamak Herkesin Hakkıdır! Kalite ve Tecrübemizi birleştirip, sizlere uygun fiyatlı, düşlediğiniz Konutlarda yaşam imkanı sunuyoruz…

Hedeflerimiz

Kurucularımızın çalışma ilkelerini oluşturan “Sorumluluğunu bilmek” bilinci bu gün gittikçe büyüyen Bayrampaşa Çolakoğlu İnşaat’ın temellerini meydana getirdi.
Çok çalışan ve Her yaptığı projede Önce kendisi ile yarışan,En iyisini ve doğrusunu araştırarak,deneyerek gerçekleştiren,İş yaptığı bölgede, yöre halkını tanıyan ve Yörenin ve Yaşayanların İhtiyaçlarına göre çözümler üreten Bayrampaşa Çolakoğlu inşaat, Bayrampaşa’dan Çıktığı yolculukta, Önce Tüm İstanbul Daha Sonrada Tüm Türkiye’de Siz Değerli Müşterilerine Hizmet Sunmaya Devam Etmeyi Hedefliyor.